Activiteiten
12 juni, DKW evenement Ruinerwold.
Zaterdag 12 juni ging het dan echt gebeuren:
De eerste keer dat ons mooie DKW magazijn in Ruinerwold de startlokatie was van een mooie toertocht door de regio Drenthe en kop van Overijssel!
Natuurlijk was vooraf het magazijn open en stond de koffie/ thee klaar! Met cake. Het was mooi weer waardoor we buiten statafels konden opstellen. Maar binnen was het ook comfortabel zitten!
Om 10 uur ging het magazijn open en rond 12 uur werden de DKW’s gestart om de mooie omgeving van Ruinerwold te doorkruisen!
Natuurlijk met een stop (om elkaars DKW’S te bewonderen en bijkletsen
Bij terugkomst werd weer de mogelijkheid geboden worden om de mooiste “DKW Onderdelen winkel ” te bezoeken!
De organisatie lag deze dag in de vetrouwde handen van Wardje en Roel van Drogen.
Kijk hieronder naar de film van die dag. Daaronder staan ook nog een aantal foto’s.
DKW Kampeerweekend Asten groot succes
Van 3 t/m 6 September 2026 werd er weer een kampeerweekend voor de club gehouden. Georganiseerd door Max Broers en Anton... Lees meer
Details kampeerweekend 2026 zijn bekend
Aanmelden? Klik hier!DKW Kampeerweekend 3 t/m 6 september Van 3 tot en met 6 september 2026 vindt het DKW Kampeerweeken... Lees meer
2-Landentreffen België-Nederland
Op 21 september is er een gezamenlijke rit voor leden van de Belgische en Nederlandse DKW Club. Alle deelnemers zijn op... Lees meer





















