Activiteiten
DKW Club op Eelde Classics 2022
Op 26 en 27 november was het Flowerdome in na Eelde na 3 jaar wederom de locatie voor Eelde Classics. DKW was op verschillende locaties vertegenwoordigd. Zo had de VMC 2 oude DKW motorfietsen gepresenteerd en was er ook een DKW Monza die in ere hersteld was.
Op de DKW Club stand de Auto Union van Jan en André Fokkens, de F102 van Wiro Winnubst, Au 1000 van Henk Blaauw enAu 1000 cabriolet van Henk de Vries present. Ook waren er de 3 bromfietsen van Robert Sipkens en de VS 175 van Roel van Drogen aanwezig.
Het hele weekend was het een gezelligheid op de stand, waar diverse leden langs kwamen om even “bij te kletsen, kop koffie te drinken”! Zondag eind van de middag hebben de mensen gezamenlijk ” als een geoliede machine”, de spullen weer ingepakt en opgeruimd! Het was een geslaagd weekend! Na 3 jaar echt weer top! Voor het komend jaar is de DKW club weer van de partij!
DKW assemblage Sassenheim
OPROEP! Op zondag 20 augustus wordt in Sassenheim (Zuid-Holland) een oldtimerfestival georganiseerd tussen 12.00-16.30 ... Lees meer
Ajuinrit 25 juni 2023
Op 25 juni 2023 organiseert de Belgische DKW Club voor de eerste keer de Ajuinrit. Een rit die in totaal zo'n 92 km lan... Lees meer
Tulpenrit DKW Club 22 april
Aanvang 10.30 ontvangst met Koffie en koek. Start is en finishis bij de Orchideeën Hoeve Oosterringweg 34 Luttelgeest.... Lees meer