Activiteiten
Moezelweekend groot succes
Van 13 tot 15 mei is het voor de 5e keer geweest dat John Smeets voor de DKW Club een weekend organiseerde. Theo Smeets was voor de 4e keer mede-organisator van dit evenement dat gezelligheid, een mooie omgeving en de liefde voor de DKW combineert. Hoewel de meeste deelnemers een na-oorlogse DKW auto hadden meegenomen was er ook een behoorlijke groep motorfietsen en zelfs een vooroorlogse F8.
Vertrokken op vrijdag uit Vaals werd via een schitterende rit uiteindelijk Enkirch aan de moezel bereikt. Op zaterdag bezochten de deelnemers het schitterend ingerichte museum Zylinderhaus in Bernkastel Kues van oprichter Bernd Benninghoven. Aansluitend was iedereen welkom in zijn werkplaats waar op professionele manier alle oldtimers werden gerestaureerd.
Zondag op het einde van de middag werd afscheid genomen van de organisatie met de hoop dat dit niet de laatste keer was.
Details kampeerweekend 2026 zijn bekend
Aanmelden? Klik hier!DKW Kampeerweekend 3 t/m 6 september Van 3 tot en met 6 september 2026 vindt het DKW Kampeerweeken... Lees meer
2-Landentreffen België-Nederland
Op 21 september is er een gezamenlijke rit voor leden van de Belgische en Nederlandse DKW Club. Alle deelnemers zijn op... Lees meer
Eerste fysieke veiling in Ruinerwold
Op 18 oktber zal er aansluitend aan de regulier magazijnopening een veiling van onderdelen plaats vinden. We willen rui... Lees meer















