Activiteiten

DKW Club > Activiteiten > DKW Club activiteiten > DKW Club start Veilingsite

DKW Club start Veilingsite

Na een lange periode van voorbereiding heeft de DKW Club Nederland nu een eigen veilingsite. Deze site stelt de club in staat om onderdelen, verzamelaarsitems en zelfs hele DKW’s bij opbod te verkopen aan de leden van onze vereniging. Want dát is een bewuste keuze; alleen leden kunnen bieden op kavels op deze veilingsite. Iedereen kan zien wat de club op de veiling zet en op welk bedrag het actuele bod staat. Maar om te kunnen bieden moet je lid zijn van de DKW Club Nederland en jezelf aangemeld hebben op je eigen profielpagina.

Wij denken dat we hiermee de service naar de leden vergroten en ook de mogelijkheid bieden aan onze leden om op een voordelige manier aan onderdelen te komen. Mogelijk zelfs een hele DKW op de kop te tikken.

Nog even voor de duidelijkheid:

Om te kunnen bieden op de veilingsite moet je 2 handelingen uitvoeren:

  1. Je geeft de veilingsite toestemming om jouw gegevens te controleren met de gegevens van de DKW website. Dit is een eenmalige handeling. Hiervoor moet je inloggen op het ledenportaal van de DKW Club. Dan ga je naar jouw profiel. Daar vindt je een knop: overige apps. Daar klik je op en dan kun je voor de veiling jouw wachtwoord bevestigen. Dit is hetzelfde wachtwoord dat je gebruikt om in het ledenportaal te komen.
  2. Vanaf dat moment kun je op de veilingsite inloggen. Gebruik hiervoor je emailadres en wederom hetzelfde wachtwoord. Na het inloggen op de veilingsite kun je bieden. Let op! Biedingen zijn bindend.
Hoe moet ik ook al weer inloggen in het ledenportaal?

Klik hier voor de instructie.

26 jun 2023
DKW assemblage Sassenheim DKW assemblage Sassenheim
DKW assemblage Sassenheim

OPROEP! Op zondag 20 augustus wordt in Sassenheim (Zuid-Holland) een oldtimerfestival georganiseerd tussen 12.00-16.30 ... Lees meer

1 jun 2023
Ajuinrit 25 juni 2023 Ajuinrit 25 juni 2023
Ajuinrit 25 juni 2023

Op 25 juni 2023 organiseert de Belgische DKW Club voor de eerste keer de Ajuinrit. Een rit die in totaal zo'n 92 km lan... Lees meer

17 apr 2023
Tulpenrit DKW Club 22 april Tulpenrit DKW Club 22 april
Tulpenrit DKW Club 22 april

Aanvang 10.30 ontvangst met Koffie en koek. Start is en finishis bij de Orchideeën Hoeve Oosterringweg 34 Luttelgeest.... Lees meer